vivek
 

VERY FOREIGN AFFAIRS (VFA)
Cross Club Praha - sobota 29. ledna 2011, 22:00 - 06:00

Dubstep stage: V.I.V.E.K. (Deep Medi, UK)
+ Priapus, E.S.P., Stanzim, Josef Sedloň
Downstairs: Spiritual soundsystem

VERY FOREIGN AFFAIRS (VFA)
pražská noc ... Dubstep atd. ... veryforeignaffairs.com
vstup: 100 Kč

CROSS CLUB PRAHA - crossclub.cz
____________________________

Máte náladu na čistý Dubstep v podání jednoho z nejlepších producentů mladší generace zapojených v londýnském basovém v.i.p. týmu Deep Medi? Zajímá vás jak různorodě zní Dubstep od českých DJů i moderátorů R1? Máte možnost vše zažít ve vyladěné energii na super kvalitním a silném sound sytému, v Crossu na VFA, v sobotu 29. ledna... za stovku.

V.I.V.E.K. (London UK)
V.I.V.E.K. je londýnský dubstepový producent/dj mladší generace s velmi hlubokým, hudebním, mystickým a meditativním zvukem. Korunovaný princ Dubstepu Mala (Digital Mystikz) je jeho hudbou natolik fascinován, že mu v posledním roce vydal nejen singl (Kulture/Meditation Rock), ale i album (Feel It) - V.I.V.E.K. prý během posledního roku svojí hudbou nejlíp vystihuje zvuk jeho labelu Deep Medi.

myspace.com/vivek321

Původně (uvedeno všude) nám měl na lednové VFA zahrát již tradičně Mala, kdo ale slyšel hrát V.I.V.E.K.a ví, že nebudete o nic ošizeni!
Mala vám ke změně v programu píše:
“Dear friends in the beautiful city of Prague... for 3 years I have been coming to visit and share my sound with you in January. Its always the first show of my year and I always look forward to coming. I wanted to write a short message to say how sorry I am for seriously bad planning on my part, which unfortunately means i will not be over to play on 29th January. I have a good friend named V.I.V.E.K, he releases music on my DEEP MEDi label and we have played many shows together last year in Europe. He will come to Prague on 29th I am sure you'll connect. I have told him all about Very Foreign Affairs, the Cross Club and the music lovers that attend. In the meantime we are discussing future dates… so I’m in no doubt we'll meet again soon. Wishing you good health and peace for 2011.
One Love – Mala”

Sound system bude výrazně posílen všude… nahoře uslyšíte tradičně zvuk unikátní sílou i kvalitou.

Horní stage:

kromě V.I.V.E.K.a:

Stanzim a Josef Sedloň
jedni z nejznámějších propagátorů taneční hudby v Praze (a asi i v ČR), legendární moderátoři Rádia 1 a DJové, kteří se přes svůj široký hudební záběr dostali také k Dubstepu. Zahrají vám zřejmě jemnější podobu Dubstepu a příbuzných hudebních žánrů, kterou nazývají atmo-Dubstep.
radio1.cz
facebook.com/home.php#!/pages/Volnej-Prubeh/281050926700
quazidelict.cz
elementalrec.blogspot.com

Priapus
dubstepový bad boy, organizátor mnoha dubstepových mejdanů v posledním desetiletí - spolu s E.S.P.im *, (včetně noci Very Foreign Affairs),
hraje "original Dubstep vibe - pure gutter"
veryforeignaffairs.com

E.S.P.
hraje Praze již deset let... původně House, UK Garage a 2step... dnes UK Garage Dubstep a organizuje dubstepové akce včetně VFA *
zvuk "broken deep dance"
veryforeignaffairs.com

Dolní Spiritual stage:

Na dolní stagi zahrají Spiritual Soundsystem (pořad ACIDELIKA na radiu1). Můžete očekávat jejich tradiční uv dekorace, videoprojekci a samozřejmé hlavně jejich djské sety od electra a breakbeatu po minimal a techno.

_____________________________

Line-up:

Nahoře
21:30-01:00 Stanzim & Josef Sedloň
01:00-02:15 V.I.V.E.K.
02:15-05:15 Priapus a E.S.P.
05:15-06:00 ????

Dole:
21:00-04:00 SPIRITUAL soundsystem
_____________________________

Příště VFA:

12.03. 2011 – Joe Nice (USA) @ VFA, Cross Club Praha
_____________________________

::: back :::